Angelčki so pristali in odleteli, modna pista v New Yorku pa bo na Victoria’s Secret lepotice počakala spet do naslednjega leta.
Spektakel, poln bleščic, glamurja in glasbe, je tudi tokrat združil najodmevnejša imena modnega sveta. Angelska krila so si znova nadela legendarne manekenke, kot so Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel, Lily Aldridge, Behati Prinsloo, Gigi in Bella Hadid, Irina Shayk ter Ashley Graham, ki so s svojo neprekosljivo samozavestjo pričarale pravi angelski šov.
A med vsemi temi znanimi obrazi se je tokrat pojavila tudi nova zvezda, ki je pritegnila pozornost – manekenka Abby Champion.
Abby Champion – manekenka z zvezdniško družino
Čeprav njeno ime (še) ni tako zelo znano kot imena nekaterih ikoničnih kolegic z modne piste, Abby ni popolna neznanka v svetu mode, blišča in vpliva.
28-letna lepotica se je namreč poročila v eno najbolj slavnih in vplivnih družin v ZDA. Če smo natančni, pravzaprav v kar dve. Njen mož je igralec Patrick Schwarzenegger, sin legendarnega igralca Arnolda Schwarzeneggerja, hollywoodske ikone, ki je pred leti služil tudi kot guverner Kalifornije.
A slava se v tej družini ne ustavi pri očetu. Patrickova mama je Maria Shriver, novinarka, humanitarka in članica znamenite Kennedyjeve dinastije. Da, prav tiste politične družine, iz katere izhaja tudi nekdanji ameriški predsednik John F. Kennedy, ki je ljubil (in poročil) modno ikono Jackie Kennedy, očarala pa ga je je tudi igralka Marilyn Monroe. Abby se je torej s poroko znašla v samem središču ameriške zgodovine, slave in moči.
Abby in Patrick sta sicer skupaj že skoraj desetletje, pred tem so jo povezovali tudi s pevcem Justinom Bieberjem. Patrick jo je po dolgoletni zvezi zaprosil za roko leta 2024, zaroki pa je sledila čudovita in razkošna poroka. V času svoje ljubezenske pravljice sta oba uspešno gradila tudi svoji karieri. Patrick je srečo v igralskih vodah testiral z vlogami v Netflixovem filmu “Moxie” in HBO-jevi seriji “The Staircase”, nazadnje pa smo ga lahko gledali v seriji “White Lotus”, za katero mu je pohvale izrekel celo slavni očka.
Abby pa postaja vedno bolj prepoznavna v modnem svetu, kjer je že sodelovala z velikimi imeni, kot so Prada, Chanel, Ralph Lauren in Givenchy. Njena eleganca, naravna lepota in prefinjena drža so jo hitro uvrstile med obraze, ki jih modne znamke preprosto želijo imeti na svojih kampanjah.
Ko angelska krila postanejo resničnost
Nastop na Victoria’s Secret modni reviji je za Abby brez dvoma pomenil poseben preboj. Uresničile so se ji namreč sanje, ki jih je zasledovala več let.


Povabilo na Victoria’s Secret revijo tako predstavlja resnično pomemben mejnik v njeni karieri, ki se je začela resneje razvijati leta 2017. Zanimivo je, da je Abby v preteklosti že poskušala postati del tega prestižnega šova.
Fotografi so jo ujeli na avdicijah leta 2016 in 2017, a takrat ni prišla skozi končni izbor. Vztrajnost pa se ji je na koncu več kot obrestovala. Letos je torej končno dočakala svoj trenutek na svetovno znani pisti in dokazala, da v tretje resnično gre rado. Njena pristna karizma in videz “tipičnega ameriškega dekleta” so navdušile občinstvo ter potrdile, da Abby Champion ne bo več dolgo v kategoriji “novih obrazov”.
Zdaj torej uradno sodi med manekenke, katerim bomo v prihodnje še zagotovo namenjali veliko pozornosti.
Vse ostane v družini – tudi angeli
Tako kot v karieri, sta si tudi v zasebnem življenju s Patrickom v veliko oporo. Par je tudi že večkrat poziral skupaj, med drugim za kampanjo Calvin Klein Jeans in v reviji Vogue.
Patrick pa je lepo manekenko spremljaj tudi na njeni debitántski angelski modni reviji in vsem prisotnim na veliko pokazal, kako zelo ponosen je na svojo lepo ženo.
Abby pa ob svojem velikem, lahko bi rekli tudi prelomnem trenutku, ni imela ob sebi le Patricka, ampak tudi njegovo mamo, Mario Shriver. Legendarna novinarka in članica vplivne Kennedyjeve družine je na svojem Instagram profilu vsem pokazala, kako ponosna je na svojo lepo snaho. Delila je objavo v podporo Abby in ji zaželela vso srečo ob njenem nastopu na Victoria’s Secret modni reviji. Sledilce pa je tudi spodbudila, naj “najlepšega spektakla leta” nikakor ne spregledajo.
Še več zvezdniških otrok z angelskimi krili
Da nepotizem tudi v Victoria’s Secret krogih ni nič dramatičnega, je že lansko leto dokazala Lila Grace Moss. Če vam njeno ime (ali vsaj priimek) zveni znano, je to z razlogom. Njena mama je namreč Kate Moss, najslavnejši supermodel vseh časov. Spomnimo se tudi Kendall Jenner, Gigi in Bella Hadid pa sta na angelski pisti že stalnici.
Letos se je na reviji sprehodila še ena hči slavnih staršev, in sicer Amelia Gray. Njena mama je namreč Lisa Rinna, ameriška igralka, voditeljica in resničnostna zvezdnica. Najbolj je znana po vlogah v serijah “Days of Our Lives” in “Melrose Place”, pa tudi kot dolgoletna članica resničnostnega šova “The Real Housewives of Beverly Hills”.
Amelia je – tako kot Abby – vedno bolj opažen model na modnih pistah, na angelski reviji pa je nastopila prvič.
Letošnja Victoria’s Secret revija je dokaz, da se eden najbolj legendarnih modnih spektaklov vedno znova vrača v velikem slogu. Modna revija je ponovno združila ikonične manekenke, ponudila nove obraze in zagotovila nepozabno energijo, ki je nekoč zaznamovala zlate čase te modne znamke.
Bleščeča produkcija, dih jemajoči kostumi in močna energija ženstvenosti so ponovno dokazali, da Victoria’s Secret še vedno zna navdušiti svet.
Dogodek ni bil le parada lepote, temveč tudi praznik moči, raznolikosti in samozavesti. Lahko bi rekli, da gre za lastnosti, ki jih današnja modna industrija vedno bolj ceni. Občutek, da se znamka vrača k svojim koreninam, a hkrati z novim, sodobnejšim pristopom, je navdušil tako občinstvo kot kritike. Revija v New Yorku je bila pravo doživetje, ki je spet prebudilo nostalgijo po času, ko je Victoria’s Secret predstavljala vrhunec modnega glamurja.
Mi že komaj čakamo, kaj nam bo prinesla naslednja. Verjamemo, da bo še bolj drzna, čutna in bleščeča, hkrati pa bo znova dokazala, da so Viktorijini angelčki zares večni.
Foto: Gettiy Images za Victorias Secret










