Če je hidracija temelj vsake lepotne rutine, potem Elizabeth Arden prav zdaj piše novo poglavje v negi kože – nova krema in kapsule sta absolutna must-have izdelka.
Blagovna znamka, ki že desetletja postavlja standarde v kozmetiki, predstavlja dva nova izdelka, ki izkušnjo hidracije dvigujeta na povsem novo raven: Hyaluronic Acid + Peptides Ceramide Capsules Hydra-Plumping Serum in Hyaluronic Acid + Peptides Ceramide Hydra-Plumping Water Cream.
Tisto, kar ju dela posebna, je inovativna kombinacija hialuronske kisline nove generacije in peptidov, z dodatkom ceramidov, ki vračajo ravnovesje in moč kožni pregradi. Zveni znanstveno – in tudi je – a učinek je viden že na pogled: koža postane nahranjena, polnejša, čvrsta in sijoča. Skratka, videti je, kot da ste spali osem ur – tudi če jih niste.

Serum v kapsulah – majhen odmerek razkošja za vsak dan
Elizabeth Arden nas je že razvadila s svojimi kultnimi kapsulami, zdaj pa prihaja njihova nadgrajena različica. Vsaka majhna monodoza vsebuje hialuronsko kislino zmanjšane velikosti, ki prodre globlje v plasti kože, se tam razširi in dobesedno »napolni« kožo od znotraj. V kombinaciji s peptidi, ki spodbujajo tvorbo kolagena, ta serum takoj povrne polnost in poudari obrazne poteze. In da, vsaka kapsula je biorazgradljiva – kar pomeni, da razkošje prihaja tudi z okolju prijazno noto.

Krema, ki vlaži kar 240 ur
Nova formula Water Cream je kot kozarec sveže vode za kožo – le da je še boljša. Zahvaljujoč 5D tehnologiji hialuronske kisline deluje na pet različnih ravni in zagotavlja hidracijo, ki traja do 240 ur. V formuli so tudi fitoceramidi za krepitev kožne bariere ter egzosomi in peptidi, ki spodbujajo sintezo kolagena. Rezultat je koža, ki je gladka, elastična in žari z zdravim, notranjim sijajem – tistim pravim lit-from-within učinkom.

Zakaj obožujemo to linijo?
Zato, ker združuje vse, kar pričakujemo od sodobne nege: učinkovito znanost, razkošno teksturo in rezultate, ki jih je mogoče videti in občutiti. To ni zgolj skincare – to je lepotni ritual, ki celotno rutino dvigne na višjo raven.

Hyaluronic Acid + Peptides Ceramide Capsules Hydra-Plumping Serum (60 kosov)
in
Hyaluronic Acid + Peptides Ceramide Hydra-Plumping Water Cream (50 ml) sta na voljo po priporočeni maloprodajni ceni 109.09 €. Najdete ju lahko v parfumerijah Müller, Douglas in Nama.
Elizabeth Arden nas še enkrat spominja, da prava inovacija ni le v tehnologiji – temveč v občutku, ki ostane na koži.
Promocijsko sporočilo










